$13,000,000
- Land
- 685 Acres
- $18,978 per Acre
1325 E 6248 N, Ephraim, UT 84627
1325 E 6248 N, Ephraim, UT 84627$13,000,000
1325 E 6248 N, Ephraim, UT 84627
1325 E 6248 N, Ephraim, UT 84627$105,275
373 W 450 S Unit 403, Ephraim, UT 84627
373 W 450 S Unit 403, Ephraim, UT 84627$97,800
424 S 375 W Unit 401, Ephraim, UT 84627
424 S 375 W Unit 401, Ephraim, UT 84627$114,225
444 S 375 W, Ephraim, UT 84627
444 S 375 W, Ephraim, UT 84627$76,775
283 W 450 S Unit 209, Ephraim, UT 84627
283 W 450 S Unit 209, Ephraim, UT 84627