$6,000,000
- Land
- 18.18 Acres
- $330,033 per Acre
200 Pleasant Valley Rd, Ephrata, PA 17522
200 Pleasant Valley Rd, Ephrata, PA 17522$6,000,000
200 Pleasant Valley Rd, Ephrata, PA 17522
200 Pleasant Valley Rd, Ephrata, PA 17522$500,000 Coming Soon
701 Pershing Ave, Ephrata, PA 17522
Ian Hey RE/MAX SmartHub Realty
$840,000 New Construction
189 Ridge Ave, Ephrata, PA
Jen Blankenbiller BHHS Homesale Realty- Reading Berks
$672,700 New Construction
00 Wyndale Dr, Ephrata, PA 17522
Audra Siburt Today's Realty
$425,000
239 Railroad Ave, Ephrata, PA 17522
Mr. Arpan Tiwari Real of Pennsylvania
$159,900
0 S State St, Ephrata, PA 17522
0 S State St, Ephrata, PA 17522