$2,300,000
- Land
- 115.27 Acres
- $19,953 per Acre
00 County Road 366, Era, TX 76238
00 County Road 366, Era, TX 76238$2,300,000
00 County Road 366, Era, TX 76238
00 County Road 366, Era, TX 76238$1,680,000
590 County Road 385, Valley View, TX 76272
Jared Groce Mossy Oak Properties- Cross Timbers Land & Home, LLC
$479,999
6482 County Road 321, Valley View, TX 76272
Misty Martin The Michael Group
$345,000
Lot 7 County Road 353, Callisburg, TX 76240
Lot 7 County Road 353, Callisburg, TX 76240$345,000
Lot 9 County Road 353, Callisburg, TX 76240
Lot 9 County Road 353, Callisburg, TX 76240$985,000
58.12 Acres County Road 353, Callisburg, TX 76240
58.12 Acres County Road 353, Callisburg, TX 76240$150,000
Lot 10 Villa Ct, Era, TX 76238
Lot 10 Villa Ct, Era, TX 76238$299,000
596 County Road 339, Gainesville, TX 76240
596 County Road 339, Gainesville, TX 76240$345,000
Lot 6 County Road 353, Callisburg, TX 76240
Lot 6 County Road 353, Callisburg, TX 76240$2,300,000
000 County Road 366, Era, TX 76238
000 County Road 366, Era, TX 76238$1,150,000
5217 W Fm 922, Valley View, TX 76272
Natalie Graves Prime Properties
$345,000
Lot 8 County Road 353, Callisburg, TX 76240
Lot 8 County Road 353, Callisburg, TX 76240$1,470,000
1397 County Road 338 Unit 338, Gainesville, TX 76240
1397 County Road 338 Unit 338, Gainesville, TX 76240$1,625,000
96.8 Acres County Road 353, Callisburg, TX 76240
96.8 Acres County Road 353, Callisburg, TX 76240$799,000
6477 W Fm 922, Valley View, TX 76272
Ben Hawkins TIERRA REAL ESTATE
$393,000
15783 Fm 51, Gainesville, TX 76240