Erie County PA Homes for Sale with Acreage
-
-
$2,995,000
- Land
- 79.86 Acres
- $37,503 per Acre
0 Route 98 & Interstate 90 Hwy, Fairview, PA 16415
0 Route 98 & Interstate 90 Hwy, Fairview, PA 16415 -
$1,500,000
- Land
- 14 Acres
- $107,143 per Acre
1635 W 12th St, Erie, PA 16505
1635 W 12th St, Erie, PA 16505 -
$1,200,000
- Land
- 5.34 Acres
- $224,719 per Acre
46375 6th St, Corry, PA 16407
46375 6th St, Corry, PA 16407 -
$1,075,000
$100K PRICE INCREASE- Land
- 5.89 Acres
- $182,513 per Acre
0 W 8th St, Erie, PA 16505
0 W 8th St, Erie, PA 16505 -
$115,000
- Land
- 10 Acres
- $11,500 per Acre
0 Sharp Rd Unit 189313, Waterford, PA 16441
0 Sharp Rd Unit 189313, Waterford, PA 16441 -
$415,000
- 4 Beds
- 2,010 Sq Ft
11040 Ridge Rd, Girard, PA 16417
11040 Ridge Rd, Girard, PA 16417Aubrey Thomas Coldwell Banker Select - Edinboro
-
$399,900
- Land
- 38 Acres
- $10,524 per Acre
11897 Silverthorn (Tr 86 Rt T438) Rd, Edinboro, PA 16412
11897 Silverthorn (Tr 86 Rt T438) Rd, Edinboro, PA 16412 -
$625,000
$25K PRICE DROP- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,187 Sq Ft
4401 Old State Rd, Mc Kean, PA 16426
4401 Old State Rd, Mc Kean, PA 16426Megan Malena Howard Hanna Erie Southwest
-
$318,900
$11K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,200 Sq Ft
8125 Lake Pleasant Rd, Erie, PA 16509
8125 Lake Pleasant Rd, Erie, PA 16509Sherri Heasley Weichert Realtors - The Pro Group
-
$649,000
$150K PRICE DROP- Land
- 10.91 Acres
- $59,481 per Acre
0 Jackson Station Rd Unit 190112, Summit Township, PA 16441
0 Jackson Station Rd Unit 190112, Summit Township, PA 16441 -
$50,000
- Land
- 1.23 Acres
- $40,650 per Acre
7590 W Ridge Rd, Fairview, PA 16415
7590 W Ridge Rd, Fairview, PA 16415 -
$595,000
$105K PRICE DROP- Land
- 91.7 Acres
- $6,489 per Acre
10920 Townline Rd, North East, PA 16428
10920 Townline Rd, North East, PA 16428 -
$159,900
- Land
- 3.16 Acres
- $50,601 per Acre
15771 Old Wattsburg Rd, Union City, PA 16438
15771 Old Wattsburg Rd, Union City, PA 16438 -
$259,900
$20K PRICE DROP- Land
- 27 Acres
- $9,626 per Acre
9057 Kuhl Rd, Erie, PA 16510
9057 Kuhl Rd, Erie, PA 16510 -
$309,000
- 6 Beds
- 2 Baths
- 2,470 Sq Ft
16116 Old Valley Rd, Union City, PA 16438
16116 Old Valley Rd, Union City, PA 16438Karen Puckly RE/MAX Real Estate Group East
-
$44,500
- Land
- 4.64 Acres
- $9,597 per Acre
Lot3 West Rd, Lundys Lane, PA 16401
Lot3 West Rd, Lundys Lane, PA 16401 -
$844,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,550 Sq Ft
8280 Shore Dr, Fairview, PA 16415
8280 Shore Dr, Fairview, PA 16415Lucas Marsh Marsha Marsh RES Peach
-
$75,000
- Land
- 1.69 Acres
- $44,379 per Acre
3407 Liberty St, Erie, PA 16508
3407 Liberty St, Erie, PA 16508 -
$149,900
- Land
- 1 Acre
- $149,900 per Acre
0 Hillcrest Dr Unit 189820, Washington Township - Eri, PA 16412
0 Hillcrest Dr Unit 189820, Washington Township - Eri, PA 16412 -
$75,000
- Land
- 1.61 Acres
- $46,584 per Acre
3407 Liberty St, Erie, PA 16508
3407 Liberty St, Erie, PA 16508 -
$425,000
- Land
- 6.54 Acres
- $64,955 per Acre
8232 Peach St, Erie, PA 16509
8232 Peach St, Erie, PA 16509 -
$1,098,890
- Land
- 16.91 Acres
- $65,000 per Acre
0 Kuhl Rd Unit 189397, Erie, PA 16510
0 Kuhl Rd Unit 189397, Erie, PA 16510 -
$35,000
- Land
- 1.48 Acres
- $23,649 per Acre
0 Bretz Dr Unit 178683, Erie, PA 16510
0 Bretz Dr Unit 178683, Erie, PA 16510 -
$219,900
- Land
- 11.5 Acres
- $19,122 per Acre
0 Cherry Street Extension Unit 185818, Summit Township, PA 16509
0 Cherry Street Extension Unit 185818, Summit Township, PA 16509 -
$229,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,176 Sq Ft
9421 Old French Rd, Waterford, PA 16441
9421 Old French Rd, Waterford, PA 16441Bob Pfister Bob Pfister Real Estate Services
-
$325,000
$23K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 784 Sq Ft
10634 N Edgewood Dr, Lake City, PA 16423
10634 N Edgewood Dr, Lake City, PA 16423Crystal Ellsworth Marsha Marsh RES Peach
-
$695,000
- Land
- 18.73 Acres
- $37,106 per Acre
3701 Bear Creek Rd, Fairview, PA 16415
3701 Bear Creek Rd, Fairview, PA 16415 -
$375,000
- Land
- 25 Acres
- $15,000 per Acre
9299 Peach St, Waterford, PA 16441
9299 Peach St, Waterford, PA 16441 -
$3,799,900
- 110 Beds
- 68,288 Sq Ft
71 Unit Investment Package, Erie, PA 16502
71 Unit Investment Package, Erie, PA 16502Jake Scheloske Agresti Real Estate
-
$822,000
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,336 Sq Ft
10920 Phillipsville Rd, Wattsburg, PA 16442
10920 Phillipsville Rd, Wattsburg, PA 16442Lori Rosenbaum Howard Hanna Erie Southwest
-
$125,000
- Land
- 1.81 Acres
- $69,061 per Acre
671 E Columbus Ave, Corry, PA 16407
671 E Columbus Ave, Corry, PA 16407 -
$338,000
- Land
- 5.2 Acres
- $65,000 per Acre
8340 Oliver Rd, Erie, PA 16509
8340 Oliver Rd, Erie, PA 16509 -
$325,000
$150K PRICE DROP- Land
- 13.3 Acres
- $24,436 per Acre
0 Banff Dr, Edinboro, PA 16412
0 Banff Dr, Edinboro, PA 16412 -
$25,000
- Land
- 43.5 Acres
- $575 per Acre
0 Downs Dr, Summit Township, PA 16509
0 Downs Dr, Summit Township, PA 16509 -
$346,500
- Land
- 99.62 Acres
- $3,478 per Acre
0 Griffey Rd, West Springfield, PA 16443
0 Griffey Rd, West Springfield, PA 16443 -
$299,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,514 Sq Ft
6801 Avonia Rd, Fairview, PA 16415
6801 Avonia Rd, Fairview, PA 16415Thomas NeCastro Coldwell Banker Select - Airport
-
$2,458
$27K PRICE DROP- Land
- 1 Acre
- $2,458 per Acre
2420 Peninsula Dr, Erie, PA 16506
2420 Peninsula Dr, Erie, PA 16506 -
$89,000
- Land
- 4.12 Acres
- $21,620 per Acre
5560 Zessinger Rd, McKean, PA 16426
5560 Zessinger Rd, McKean, PA 16426 -
$134,000
$16K PRICE DROP- Land
- 1.72 Acres
- $77,907 per Acre
7509 E Lake Rd, Erie, PA 16511
7509 E Lake Rd, Erie, PA 16511
Showing Results 81 - 120, Page 3 of 4