Newest Homes for Sale in Eros, LA
-
-
$105,000
- Land
- 20 Acres
- $5,250 per Acre
276 Par Road 268, Eros, LA 71238
276 Par Road 268, Eros, LA 71238 -
$36,500
- Land
- 3.01 Acres
- $12,126 per Acre
0 Plum Hill Rd, Eros, LA 71238
0 Plum Hill Rd, Eros, LA 71238 -
$270,000
$15K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,032 Sq Ft
701 Sam Head Rd, Eros, LA 71238
701 Sam Head Rd, Eros, LA 71238
Harrison Lilly
Harrison Lilly
(318) 421-3784
-
$134,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,456 Sq Ft
1449 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238
1449 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238Rona Stapleton John Rea Realty
-
$79,900
$10K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,200 Sq Ft
186 Ed Fuller Rd, Eros, LA 71238
186 Ed Fuller Rd, Eros, LA 71238Jenny Thompson Cloud Realty & Associates, LLC
-
$188,000
$2K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,052 Sq Ft
119 Sandy Ridge Rd, Eros, LA 71238
119 Sandy Ridge Rd, Eros, LA 71238Chelsea Ross Coldwell Banker Group One Realty
-
$72,000
$8K PRICE DROP- Land
- 8.83 Acres
- $8,154 per Acre
0 Cooney Bonnett Rd, Eros, LA 71238
0 Cooney Bonnett Rd, Eros, LA 71238 -
$100,000
- Land
- 7.79 Acres
- $12,837 per Acre
0 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238
0 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238 -
$302,750
$30K PRICE DROP- Land
- 60.55 Acres
- $5,000 per Acre
TBD Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238
TBD Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238 -
$229,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,048 Sq Ft
197 Kilpatrick Rd Unit 9.90+-acres, Eros, LA 71238
197 Kilpatrick Rd Unit 9.90+-acres, Eros, LA 71238Lauren Creekmore Keller Williams Parishwide Partners
-
$247,500
$3K PRICE DROP- 3 Beds
- 3 Baths
- 3,726 Sq Ft
915 Crowell Rd, Eros, LA 71238
915 Crowell Rd, Eros, LA 71238
Megan Mitchell
Keller Williams Parishwide Partners
(318) 536-8524
-
-
$250,000
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,130 Sq Ft
494 Jack Crowell Rd, Eros, LA 71238
494 Jack Crowell Rd, Eros, LA 71238Jennifer Smith Pinnacle Realty Advisors
-
$450,000
$45K PRICE DROP- Land
- 127.5 Acres
- $3,529 per Acre
000 Joe Holton Rd, Eros, LA 71238
000 Joe Holton Rd, Eros, LA 71238 -
$29,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.38 Acres
- $21,014 per Acre
156 Grantor Ln, Eros, LA 71225
156 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$29,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.4 Acres
- $20,714 per Acre
284 Grantor Ln, Eros, LA 71225
284 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$29,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.39 Acres
- $20,863 per Acre
242 Grantor Ln, Eros, LA 71225
242 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$29,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.43 Acres
- $20,280 per Acre
1401 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238
1401 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238 -
$29,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.31 Acres
- $22,137 per Acre
114 Grantor Ln, Eros, LA 71225
114 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$29,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.39 Acres
- $20,863 per Acre
194 Grantor Ln, Eros, LA 71225
194 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$33,900
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.31 Acres
- $25,878 per Acre
277 Grantor Ln, Eros, LA 71225
277 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$29,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.43 Acres
- $20,280 per Acre
1425 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238
1425 Guyton Loop Rd, Eros, LA 71238 -
$33,900
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.35 Acres
- $25,111 per Acre
133 Grantor Ln, Eros, LA 71225
133 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$33,900
$4K PRICE INCREASE- Land
- 1.25 Acres
- $27,120 per Acre
163 Grantor Ln, Eros, LA 71225
163 Grantor Ln, Eros, LA 71225 -
$90,000
$992K PRICE DROP- Land
- 6 Acres
- $15,000 per Acre
0 Leckie Rd Unit 11347493, Eros, LA 71238
0 Leckie Rd Unit 11347493, Eros, LA 71238 -
$185,421
- Land
- 29 Acres
- $6,394 per Acre
0 New Mineral Springs Rd, Eros, LA 71238
0 New Mineral Springs Rd, Eros, LA 71238
Eros Types of Homes for Sale
Eros Homes by Price
More About Living in Eros