$48,500
- Land
- 5.55 Acres
- $8,739 per Acre
0 Cr-206 Unit 1319179, Eureka Springs, AR 72632
0 Cr-206 Unit 1319179, Eureka Springs, AR 72632$48,500
0 Cr-206 Unit 1319179, Eureka Springs, AR 72632
0 Cr-206 Unit 1319179, Eureka Springs, AR 72632$850,000
1773 County Road 114, Eureka Springs, AR 72632
Mindy Cox Collier & Associates
$350,000
2128 County Road 329, Eureka Springs, AR 72632
Kellie O'Brien Century 21 Woodland Real Estate
$120,000
1 Timber Ridge Rd, Eureka Springs, AR 72632
1 Timber Ridge Rd, Eureka Springs, AR 72632$295,000
50 & 60 River Run Rd, Eureka Springs, AR 72632
50 & 60 River Run Rd, Eureka Springs, AR 72632$350,000
10 Forest Ln, Eureka Springs, AR 72632
Karen Kinsel Century 21 Woodland Real Estate Beaver Lake
$395,000
66 County Road 2071, Eureka Springs, AR 72632
Cheryl Colbert Hooks Realty
$799,000
11 County Road 1089, Eureka Springs, AR 72632
Caroline Eggert Better Homes and Gardens Real Estate Journey
$324,900
40 Owen St, Eureka Springs, AR 72632
Edward Donovan Continental Real Estate Group, Inc.
$853,200
0 Arkansas 23, Busch, AR 72631
0 Arkansas 23, Busch, AR 72631$130,000
0 Avian Unit 1341059, Eureka Springs, AR 72632
0 Avian Unit 1341059, Eureka Springs, AR 72632$80,000
TBD Cr 206, Eureka Springs, AR 72632
TBD Cr 206, Eureka Springs, AR 72632$749,000
1878 Madison 1405, Huntsville, AR 72740
1878 Madison 1405, Huntsville, AR 72740$325,000
0 Cr-3091, Eureka Springs, AR 72632
0 Cr-3091, Eureka Springs, AR 72632$364,900
0 S Rhodes Cr 1022 Dr, Eureka Springs, AR 72632
0 S Rhodes Cr 1022 Dr, Eureka Springs, AR 72632$269,999