$25,000,000
- Land
- 35 Acres
- $714,286 per Acre
0 SW 296th St, Homestead, FL 33030
0 SW 296th St, Homestead, FL 33030$25,000,000
0 SW 296th St, Homestead, FL 33030
0 SW 296th St, Homestead, FL 33030$794,990
18903 SW 317th Terrace, Homestead, FL 33030
Nitza Chamizo Malibu Bay Realty
$419,990
34525 SW 191st Ave, Homestead, FL 33030
Nitza Chamizo Malibu Bay Realty
$425,490
1037 NW 1st Ave, Homestead, FL 33030
Nitza Chamizo Malibu Bay Realty
$1,869,000
27800 SW 182nd Ave, Homestead, FL 33031
Salesperson Non Member Non-MLS Member
$2,900,000
17400 SW 298th St, Homestead, FL 33030
17400 SW 298th St, Homestead, FL 33030$575,705
18833 SW 314 St, Miami, FL 33030
René Santa Maria Lennar Realty Inc
$505,930
18849 SW 314 St, Miami, FL 33030
René Santa Maria Lennar Realty Inc
$299,000
604 SW 6th Ave, Homestead, FL 33030
604 SW 6th Ave, Homestead, FL 33030$399,000
SW 299 ST SW 227 Ave, Homestead, FL 33030
SW 299 ST SW 227 Ave, Homestead, FL 33030$519,000
916 NW 3rd Ave, Homestead, FL 33030
Lesli Burkhead
The Keyes Company
(786) 971-6578
$425,000
926 NW 3rd Ave, Homestead, FL 33030
Lesli Burkhead
The Keyes Company
(786) 814-1369
$413,990
Atrium Plan at Vivant - The Boulevard Collection, Miami, FL 33031
$637,990
Starlight Plan at Coral Landings, Miami, FL 33030
$617,990
Pearlstone Plan at Coral Landings, Miami, FL 33030
$578,990
Crownstone Plan at Coral Landings, Miami, FL 33030
$663,990
Vanguard Plan at Coral Landings, Miami, FL 33030
$437,990
Paradis Plan at Vivant - The Boulevard Collection, Miami, FL 33031
$415,990
Citadelle Plan at Vivant - The Boulevard Collection, Miami, FL 33031