$500,000
- Land
- 17.27 Acres
- $28,952 per Acre
0 Willow Branch Ln Unit 676877, Faber, VA 22938
0 Willow Branch Ln Unit 676877, Faber, VA 22938$500,000
0 Willow Branch Ln Unit 676877, Faber, VA 22938
0 Willow Branch Ln Unit 676877, Faber, VA 22938$500,000
0 Willow Branch Ln Unit 8, Faber, VA 22938
0 Willow Branch Ln Unit 8, Faber, VA 22938$365,000
0 Perkins Hollow Ln, Faber, VA 22938
0 Perkins Hollow Ln, Faber, VA 22938$395,000
0 Willow Branch Ln Unit 676878, Faber, VA 22938
0 Willow Branch Ln Unit 676878, Faber, VA 22938$129,900
Lot 17R Mimosa Ln, Faber, VA 22938
Lot 17R Mimosa Ln, Faber, VA 22938$245,000
0 Adial Rd Unit 676881, Faber, VA 22938
0 Adial Rd Unit 676881, Faber, VA 22938$275,000
0 Adial Rd Unit 676879, Faber, VA 22938
0 Adial Rd Unit 676879, Faber, VA 22938$395,000
0 Willow Branch Ln Unit 1, Faber, VA 22938
0 Willow Branch Ln Unit 1, Faber, VA 22938$245,000
0 Adial Rd Unit 10, Faber, VA 22938
0 Adial Rd Unit 10, Faber, VA 22938$275,000
0 Adial Rd Unit 13, Faber, VA 22938
0 Adial Rd Unit 13, Faber, VA 22938$129,900
Lot 17R Mimosa Ln Unit 17R, Faber, VA 22938
Lot 17R Mimosa Ln Unit 17R, Faber, VA 22938$795,000
1390 Perkins Hollow Ln, Faber, VA 22938
1390 Perkins Hollow Ln, Faber, VA 22938