$199,000
- Land
- 9.38 Acres
- $21,215 per Acre
10396 County Road 300 S, Rensselaer, IN 47978
10396 County Road 300 S, Rensselaer, IN 47978$199,000
10396 County Road 300 S, Rensselaer, IN 47978
10396 County Road 300 S, Rensselaer, IN 47978$23,000
0-1 Acre E 150 S, Barkley Township, IN 47978
0-1 Acre E 150 S, Barkley Township, IN 47978$500,000
0 N 200 W, Rensselaer, IN 47978
0 N 200 W, Rensselaer, IN 47978$499,000
900 South, Rensselaer, IN 47978
900 South, Rensselaer, IN 47978$481,725
650 W, Rensselaer, IN 47978
650 W, Rensselaer, IN 47978$225,000
0 N Melville St, Rensselaer, IN 47978
0 N Melville St, Rensselaer, IN 47978$420,000
1860 W Moody Rd, Barkley Township, IN 47978
1860 W Moody Rd, Barkley Township, IN 47978$199,900
0 County Road 400 N, Rensselaer, IN 47978
0 County Road 400 N, Rensselaer, IN 47978$49,900
0-Lot 4 Wood Rd, Rensselaer, IN 47978
0-Lot 4 Wood Rd, Rensselaer, IN 47978$44,900
0-Lot 1 Wood Rd, Rensselaer, IN 47978
0-Lot 1 Wood Rd, Rensselaer, IN 47978