$429,900
166 Rotherham Dr, Crossville, TN 38558
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,008 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $214/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $431,743
Last Listing Agent Renae Voda eXp Realty
166 Rotherham Dr, Crossville, TN 38558