$349,000
- Land
- 1.07 Acres
- $324,953 per Acre
0 Saddlewood Ln Unit 39, Fairhope, AL 36564
0 Saddlewood Ln Unit 39, Fairhope, AL 36564$349,000
0 Saddlewood Ln Unit 39, Fairhope, AL 36564
0 Saddlewood Ln Unit 39, Fairhope, AL 36564$719,000
698 Cedar Ave, Fairhope, AL 36532
Ralph Harvey List With Freedom, Inc
$1,685,000 New Construction
282 Mount Pleasant Blvd, Fairhope, AL 36532
Matt Crocker Coldwell Banker Reehl Prop Fairhope
$1,999,999
11850 Dressage Way, Fair Hope, AL 36532
Julie Ellison Bellator Real Estate, LLC Fair
$2,295,000
5500 Lakewood Dr, Fairhope, AL 36532
Lisa Broadhead Wise Living Real Estate, LLC
$334,650 New Construction
CALI Plan at Cottonwood Estates, Fairhope, AL 36532
$332,500
10311 Jacob Ct, Fairhope, AL 36532
Clint Adam Elite Real Estate Solutions, LLC
$247,000
13783 County Road 3 Unit 3, Fairhope, AL 36532
13783 County Road 3 Unit 3, Fairhope, AL 36532$4,800,000
12562 Mary Ann Beach Rd, Fairhope, AL 36532
12562 Mary Ann Beach Rd, Fairhope, AL 36532$425,000
54 Nichols Ave, Fairhope, AL 36532
Laura R. Norton Wise Living Real Estate, LLC
$399,500
23699 Main St Unit Lot 2B, Fairhope, AL 36532
23699 Main St Unit Lot 2B, Fairhope, AL 36532Price To Be Determined New Construction
Bristol Plan at Fairhope Falls, Fairhope, AL 36532
$649,900
11511 Mockingbird Ln, Fairhope, AL 36532
Mike Hamm Bellator Real Estate, LLC Beck
$359,900 New Construction
The Ryder Plan at Laurelbrooke, Fairhope, AL 36532
$318,990 New Construction
Tiburon IV I Plan at Driftwood Lakes, Fairhope, AL 36532
$395,000
0 Twin Beech Rd Unit 7717694, Fairhope, AL 36532