$345,000
- Land
- 20.54 Acres
- $16,796 per Acre
16075 36th St NW, East Fairview, ND 59221
16075 36th St NW, East Fairview, ND 59221$345,000
16075 36th St NW, East Fairview, ND 59221
16075 36th St NW, East Fairview, ND 59221$45,000
219 3rd St, Fairview, MT 59221
Michelle De Koekkoek
Weichert, Realtors - Providence Properties
(406) 719-7168
$54,900
905 7th St, Fairview, MT 59221
905 7th St, Fairview, MT 59221$54,900
0 7th St, Fairview, MT 59221
0 7th St, Fairview, MT 59221$250,000
516 Montana Ave, Fairview, MT 59221
Amariah Hier
eXp Realty, LLC - Billings
(406) 470-8880
$348,000
Tbd 35th St NW, Fairview, MT 59221
Tbd 35th St NW, Fairview, MT 59221$575,000
32424 Cr 137, Lambert, MT 59243
Leif Anderson