$70,000
- Land
- 20.93 Acres
- $3,344 per Acre
Rd Unit Lot WP001, Fairview, WV 26570
Rd Unit Lot WP001, Fairview, WV 26570$70,000
Rd Unit Lot WP001, Fairview, WV 26570
Rd Unit Lot WP001, Fairview, WV 26570$70,000
TBD Rush Run Rd, Fairview, WV 26570
TBD Rush Run Rd, Fairview, WV 26570$175,000
TBD Daybrook Rd, Fairview, WV 26570
TBD Daybrook Rd, Fairview, WV 26570