$129,900
- Land
- 1.04 Acres
- $124,904 per Acre
Lot 25 Lake Hills Rd Unit Lot 25, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 25 Lake Hills Rd Unit Lot 25, Northeast Fall River, SD 57747$129,900
Lot 25 Lake Hills Rd Unit Lot 25, Northeast Fall River, SD 57747$99,900
Lot 29 Lake Hills Rd Unit Lot 29, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 29 Lake Hills Rd Unit Lot 29, Northeast Fall River, SD 57747$180,000
TBD Windy Rd, Hot Springs, SD 57747
TBD Windy Rd, Hot Springs, SD 57747$125,475
TBD Gatlinburg Ave, Hot Springs, SD 57747
TBD Gatlinburg Ave, Hot Springs, SD 57747$250,000
TBD Jenny Rd Unit Lots 13 & 14, Hot Springs, SD 57747
TBD Jenny Rd Unit Lots 13 & 14, Hot Springs, SD 57747$334,900
1446 Evanston Ave, Hot Springs, SD 57747
Andrea Lewis The Real Estate Place, LLC
$159,900
Lot 22 Lake Hills Rd Unit Lot 22, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 22 Lake Hills Rd Unit Lot 22, Northeast Fall River, SD 57747$290,000
501 S 19th St, Hot Springs, SD 57747
Haley Moline KELLER WILLIAMS REALTY BLACK HILLS
$324,999
310 Truman St, Edgemont, SD 57735
Patricia Schultz Heartland Real Estate
$25,000
510 3rd Ave, Edgemont, SD 57735
510 3rd Ave, Edgemont, SD 57735$169,900
Lot 8 Lake Hills Rd Unit Lot 8, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 8 Lake Hills Rd Unit Lot 8, Northeast Fall River, SD 57747$125,000
11094 Highway 18, Edgemont, SD 57735
11094 Highway 18, Edgemont, SD 57735$249,800
747 S 23rd St, Hot Springs, SD 57747
747 S 23rd St, Hot Springs, SD 57747$89,900
Lot 27 Lake Hills Rd Unit Lot 27, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 27 Lake Hills Rd Unit Lot 27, Northeast Fall River, SD 57747$59,900
27336 Darlene Ln, Northeast Fall River, SD 57747
27336 Darlene Ln, Northeast Fall River, SD 57747$249,000
GC 116 Cardinal Dr, Hot Springs, SD 57747
GC 116 Cardinal Dr, Hot Springs, SD 57747$479,000
Tbd Club House Rd, Hot Springs, SD 57747
Tbd Club House Rd, Hot Springs, SD 57747$129,900
Tr. 3 Lariat Cir, Northeast Fall River, SD 57747
Tr. 3 Lariat Cir, Northeast Fall River, SD 57747$940,000
12818 Pine Haven Rd, Hot Springs, SD 57747
Anne Fuchs Bradeen Real Estate and Auction
$270,000
109 N Washington, Edgemont, SD 57735
Christle Beuckens Hegg Realtors, Deadwood
$155,000
Lot 3B Shep's Heights Rd, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 3B Shep's Heights Rd, Northeast Fall River, SD 57747$235,000
13187 Angostura View Estates Rd, Northeast Fall River, SD 57747
13187 Angostura View Estates Rd, Northeast Fall River, SD 57747$115,000
Lot 3 U S Highway 385 Unit Lot 3 Wind Cave Esta, Hot Springs, SD 57747
Lot 3 U S Highway 385 Unit Lot 3 Wind Cave Esta, Hot Springs, SD 57747$150,000
Lot 10 Sunup Ln Unit Lot 10 Sunup Ln, Hot Springs, SD 57747
Lot 10 Sunup Ln Unit Lot 10 Sunup Ln, Hot Springs, SD 57747$39,900
Lot 60 Gobbler Ln, Smithwick, SD 57782
Lot 60 Gobbler Ln, Smithwick, SD 57782$55,000
Lot GC-3 Meadowlark Dr, Hot Springs, SD 57747
Lot GC-3 Meadowlark Dr, Hot Springs, SD 57747$36,000
0 W 3rd St, Oelrichs, SD 57763
0 W 3rd St, Oelrichs, SD 57763$110,000
Lot 10 Lake Hills Rd Unit Lot 10, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 10 Lake Hills Rd Unit Lot 10, Northeast Fall River, SD 57747$675,000
27582 Rathbun Rd Unit Rathbun Road, Hot Springs, SD 57747
Denise Haden CENTURY 21 CLEARVIEW REALTY
$60,000
lot GC-57 Sandpiper Dr, Hot Springs, SD 57745
lot GC-57 Sandpiper Dr, Hot Springs, SD 57745$65,000
315 Meadowlark Dr, Hot Springs, SD 57747
315 Meadowlark Dr, Hot Springs, SD 57747$110,000
Lot 18 Lake Hills Rd Unit Lot 18, Northeast Fall River, SD 57747
Lot 18 Lake Hills Rd Unit Lot 18, Northeast Fall River, SD 57747$1,695,000
TBD Joy Dr, Hot Springs, SD 57747
TBD Joy Dr, Hot Springs, SD 57747$92,225
TBD Catholican Ave, Hot Springs, SD 57747
TBD Catholican Ave, Hot Springs, SD 57747$469,999
27927 Cascade Springs Rd, Hot Springs, SD 57747
BRAD MEEHAN THE EXPERIENCE REAL ESTATE
$125,000
TBD Lot 8 Country Club Dr Unit TBD Lot 8 Block A Co, Northeast Fall River, SD 57747
TBD Lot 8 Country Club Dr Unit TBD Lot 8 Block A Co, Northeast Fall River, SD 57747$249,900
306 10th Ave, Edgemont, SD 57735
Patricia Schultz Heartland Real Estate
$295,000
14227 Smithwick Rd, Smithwick, SD 57782
Cathy Mosset Heartland Real Estate
$549,000
12929 Sapphire Ln, Hot Springs, SD 57747
Andrea Lewis The Real Estate Place, LLC
$590,000
318 Falcon Dr, Hot Springs, SD 57747
Tony Klock RE/MAX ADVANTAGE
Showing Results 81 - 120, Page 3 of 6