$741,000
- Land
- 114 Acres
- $6,500 per Acre
County Road 199, Karnes City, TX 78118
County Road 199, Karnes City, TX 78118$741,000
County Road 199, Karnes City, TX 78118
County Road 199, Karnes City, TX 78118$499,900
12515 Farm To Market Road 791, Falls City, TX 78113
12515 Farm To Market Road 791, Falls City, TX 78113$1,500,000
3407 County Road 215, McCoy, TX 78113
3407 County Road 215, McCoy, TX 78113$1,300,000
3498 Co Rd 215, McCoy, TX 78113
Tiffany Kosub TKO Listings LLC
$990,000
1444 County Rd 210, Floresville, TX 78114
Gaines Slade Coldwell Banker D'Ann Harper
$499,900
32 AC Fm 791, Falls City, TX 78113
32 AC Fm 791, Falls City, TX 78113$206,250
TRACT 2 County Road 207, Hobson, TX 78117
TRACT 2 County Road 207, Hobson, TX 78117$375,000
100 N Carroll St, Falls City, TX 78113
Tami Ramzinski Luxury Home & Land Sales, LLC
$206,250
TRACT 3 County Road 207, Hobson, TX 78117
TRACT 3 County Road 207, Hobson, TX 78117$579,000
8416 Fm 541 E, Stockdale, TX 78160
8416 Fm 541 E, Stockdale, TX 78160$184,900
149 S Carroll St, Poth, TX 78113
Colene Solomon RE/MAX Southern Estate Realty
$741,000
114 ACRES County Road 199, Karnes City, TX 78118
114 ACRES County Road 199, Karnes City, TX 78118$1,125,000
809 County Road 213, McCoy, TX 78113
809 County Road 213, McCoy, TX 78113$105,900
211 Hidden Ranch Ct, Floresville, TX 78113
211 Hidden Ranch Ct, Floresville, TX 78113$299,000
603 N Rachel St, Falls City, TX 78113
John Pruski TKO Listings, LLC
$100,000
5751 Fm 541, Floresville, TX 78113
5751 Fm 541, Floresville, TX 78113$545,000