$375,000
- Land
- 25.76 Acres
- $14,557 per Acre
25 ACRES County Road 3130, Bonham, TX 75418
25 ACRES County Road 3130, Bonham, TX 75418$375,000
25 ACRES County Road 3130, Bonham, TX 75418
25 ACRES County Road 3130, Bonham, TX 75418$570,000
000 Farm To Market Road 273, Ivanhoe, TX 75447
000 Farm To Market Road 273, Ivanhoe, TX 75447$825,000
2473 County Road 4215, Bonham, TX 75418
2473 County Road 4215, Bonham, TX 75418$300,000
365 Woodland Trail, Windom, TX 75492
365 Woodland Trail, Windom, TX 75492$145,000
LOT 4 County Rd 4535, Trenton, TX 75490
LOT 4 County Rd 4535, Trenton, TX 75490$59,000
Lot #4 Parkview Dr, Bonham, TX 75418
Lot #4 Parkview Dr, Bonham, TX 75418$249,900
0002 Private Road 291, Dodd City, TX 75438
0002 Private Road 291, Dodd City, TX 75438$349,000
2110 County Road 1220, Savoy, TX 75479
Brent Adams RE/MAX Visionary
$225,450
938 County Road 4900, Trenton, TX 75490
938 County Road 4900, Trenton, TX 75490$4,362,300
11447 Texas 34, Ladonia, TX 75449
11447 Texas 34, Ladonia, TX 75449$538,727 New Construction
237 Magnolia Ct, Trenton, TX 75490
Kyle Skaar Ultima Real Estate
$849,000
TBD Lot 2 Cr 824, Honey Grove, TX 75446
TBD Lot 2 Cr 824, Honey Grove, TX 75446$194,900
420 Wildflower Way, Dodd City, TX 75438
420 Wildflower Way, Dodd City, TX 75438$375,000
TBD 7.5 Acers Texas 56, Ector, TX 75439
TBD 7.5 Acers Texas 56, Ector, TX 75439$110,000
3915 Fm 815, Trenton, TX 75490
3915 Fm 815, Trenton, TX 75490$4,181,760
TBD Ballpark Way, Bonham, TX 75418
TBD Ballpark Way, Bonham, TX 75418$900,000
Westside State 121, Bonham, TX 75418