$210,000
- Land
- 13.58 Acres
- $15,459 per Acre
330 County Road 2975, Honey Grove, TX 75446
330 County Road 2975, Honey Grove, TX 75446$210,000
330 County Road 2975, Honey Grove, TX 75446
330 County Road 2975, Honey Grove, TX 75446$125,000
TBD Fm 273, Ivanhoe, TX 75447
TBD Fm 273, Ivanhoe, TX 75447$745,000
6652 - E Fm 1396, Telephone, TX 75488
Angel Titsworth Weichert Realtors-Solid Ground
$349,900
994 County Road 2770, Honey Grove, TX 75446
994 County Road 2770, Honey Grove, TX 75446$695,000
949 County Road 1410, Bonham, TX 75418
949 County Road 1410, Bonham, TX 75418$264,900
Lot 5 Pr 291, Dodd City, TX 75438
Lot 5 Pr 291, Dodd City, TX 75438$849,000
1050 County Road 5025, Leonard, TX 75452
Alicia Purser Keller Williams Realty DPR
$1,401,091
000 Fm 1396, Honey Grove, TX 75446
000 Fm 1396, Honey Grove, TX 75446$495,000
7509 Parkview Dr, Bonham, TX 75418
Ronda Matherly Sudderth Real Estate, Inc.
$154,900
TBD County Road 4833, Leonard, TX 75452
TBD County Road 4833, Leonard, TX 75452$520,000
2126 County Road 1450, Bonham, TX 75418
Kerry Kearney Sudderth Real Estate, Inc.
$280,800
TBD lot 2 County Road 4725, Leonard, TX 75452
TBD lot 2 County Road 4725, Leonard, TX 75452$299,900
330 Lakewood Ln, Honey Grove, TX 75446
330 Lakewood Ln, Honey Grove, TX 75446$219,900
630 Waters Way, Dodd City, TX 75438
630 Waters Way, Dodd City, TX 75438$160,000
540 County Road 2906, Dodd City, TX 75438
Crystal DeBacker EXP REALTY
$299,000
Tract 3 County Road 1255, Savoy, TX 75479
Tract 3 County Road 1255, Savoy, TX 75479$275,000
1979 County Road 1135, Ravenna, TX 75476