$299,900
- Land
- 16.98 Acres
- $17,662 per Acre
329 E Jenkins St, Fayetteville, NC 28306
329 E Jenkins St, Fayetteville, NC 28306$299,900
329 E Jenkins St, Fayetteville, NC 28306
329 E Jenkins St, Fayetteville, NC 28306$199,900
4413 Chesterbrook Dr, Fayetteville, NC 28314
Tina Dawson IN 2 NC REALTY
$40,000
3170 Crows Nest Dr, Fayetteville, NC 28306
3170 Crows Nest Dr, Fayetteville, NC 28306$17,000
1060 Winslow St, Fayetteville, NC 28306
1060 Winslow St, Fayetteville, NC 28306$315,000
2104 Outwood Place, Fayetteville, NC 28306
PARIS LANG TYRELL TAYLOR & ASSOCIATES LLC
$99,900
981 Odom Dr, Fayetteville, NC 28304
Amanda High RE/MAX CHOICE
$2,500,000
TBD Camden Rd, Fayetteville, NC 28306
TBD Camden Rd, Fayetteville, NC 28306$188,000
707 Miller Ave, Fayetteville, NC 28304
KALEB WHITE EXP REALTY LLC
$193,888
812 Stoneykirk Dr, Fayetteville, NC 28314
RAUL MEDINA EXP REALTY LLC
$143,500
5007 Starbeam Dr, Fayetteville, NC 28306
Jessica Wheeler RE/MAX REAL ESTATE SERVICE
$80,000
Lots 23-26 Howe Ct, Fayetteville, NC 28306
Lots 23-26 Howe Ct, Fayetteville, NC 28306$114,000
5011 Starbeam Dr, Fayetteville, NC 28306
Michael Glaspie EXP REALTY LLC
$310,000
562 Glensford Dr, Fayetteville, NC 28314
ANDREW PIERCE EXP REALTY LLC
$18,000
222 Dallas St, Fayetteville, NC 28306
222 Dallas St, Fayetteville, NC 28306$249,000
1912 Powell St, Fayetteville, NC 28306
Jose Clavijo CASAKEY PROPERTIES
$1,499,900
5231 Raeford Rd, Fayetteville, NC 28304
5231 Raeford Rd, Fayetteville, NC 28304$200,000
2600 Quail Forest Dr, Fayetteville, NC 28306
Amanda High RE/MAX CHOICE