$795,000
- Land
- 50.78 Acres
- $15,656 per Acre
0 Seitz Rd, Felton, PA 17322
0 Seitz Rd, Felton, PA 17322$795,000
0 Seitz Rd, Felton, PA 17322
0 Seitz Rd, Felton, PA 17322$500,000
10400 Enfield Rd, Felton, PA 17322
Bob Gochenaur Hostetter Realty LLC
$350,000
4275 Evergreen Rd, Felton, PA 17322
Linda Ferguson Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
$349,900
129 High St, Felton, PA 17322
Albert Linsdell Real of Pennsylvania
$1,390,000
4192 Evergreen Rd, Felton, PA 17322
Kim Moyer Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
$1,250,000
1059 Main Street Extension, Felton, PA 17322
Wade Elfner Century 21 Dale Realty Co.