$799,000
- Land
- 1.14 Acres
- $700,877 per Acre
5276&5288 N Oceanshore Blvd, Palm Coast, FL 32137
5276&5288 N Oceanshore Blvd, Palm Coast, FL 32137$799,000
5276&5288 N Oceanshore Blvd, Palm Coast, FL 32137
5276&5288 N Oceanshore Blvd, Palm Coast, FL 32137$1,525,000
1481 Lambert Ave, Flagler Beach, FL 32136
TAYLER MCINTURFF MAXREV, LLC
$699,950
2180 S Us-1, Bunnell, FL 32110
2180 S Us-1, Bunnell, FL 32110$400,000
6381 Cherry Ln, Bunnell, FL 32110
KATSIARYNA TARASIUK EAGLES WORLD REALTY, INC
$2,516,500
0 Us 1 (14 38 Ac) Hwy Unit 1221251, Bunnell, FL 32110
0 Us 1 (14 38 Ac) Hwy Unit 1221251, Bunnell, FL 32110$1,199,999
200 Ocean Crest Dr Unit 1111, Palm Coast, FL 32137
ANDREW KALCOUNOS COASTAL GATEWAY REAL ESTATE GR
$1,596,000
0 US 1 (7 98 Ac) Hwy Unit 1221265, Bunnell, FL 32110
0 US 1 (7 98 Ac) Hwy Unit 1221265, Bunnell, FL 32110$195,000
60 Palm Harbor Pkwy, Palm Coast, FL 32137
60 Palm Harbor Pkwy, Palm Coast, FL 32137$140,000
4914 Mahogany Blvd, Bunnell, FL 32110
4914 Mahogany Blvd, Bunnell, FL 32110$43,000
5146 Lime Ave, Bunnell, FL 32110
5146 Lime Ave, Bunnell, FL 32110$3,250,000
6645 N Oceanshore Blvd Unit 6b, Palm Coast, FL 32137
Jason Soares BLUE OCEANS REALTY LLC
$600,000
9 Shadow Ln, Ormond Beach, FL 32174
Rheanna Dawn Monroe Realty Pros Assured
$375,000
00 County Rd 90 E, Bunnell, FL 32110
00 County Rd 90 E, Bunnell, FL 32110$785,000
00 Route 1, Bunnell, FL 32110
00 Route 1, Bunnell, FL 32110$599,000
2180 State St S, Bunnell, FL 32110
2180 State St S, Bunnell, FL 32110$339,900
5607 Cherry Ln, Bunnell, FL 32110