$2,100,000
- Land
- 29.48 Acres
- $71,235 per Acre
00 E Burris Ln, Doney Park, AZ 86004
00 E Burris Ln, Doney Park, AZ 86004$2,100,000
00 E Burris Ln, Doney Park, AZ 86004
00 E Burris Ln, Doney Park, AZ 86004$465,000
2197 N Running Deer St Unit 1, Flagstaff, AZ 86004
2197 N Running Deer St Unit 1, Flagstaff, AZ 86004$349,000
8845 Arroyo Trail, Flagstaff, AZ 86004
8845 Arroyo Trail, Flagstaff, AZ 86004$75,000
000 Coopertown Dr, Winslow, AZ 86047
000 Coopertown Dr, Winslow, AZ 86047$224,900
8004 E Rope Rd, Doney Park, AZ 86004
8004 E Rope Rd, Doney Park, AZ 86004$690,000
9285 N Bryant Rd, Flagstaff, AZ 86004
Deanna Toenjes Realty One Group, Mountain Desert
$637,500
5895 Timberline Trail, Flagstaff, AZ 86004
Kristine Anderson Mingus Mountain Real Estate
$689,000
7740 Sundance, Flagstaff, AZ 86004
George Laughton My Home Group
$1,975,630
12920 Clearwater Trail, Flagstaff, AZ 86004
Katie Ransom Keller Williams Realty Phoenix
$379,000
4343 E Soliere Ave Unit 1011, Flagstaff, AZ 86004
Cody Bauer Best Flagstaff Homes Realty
$699,000
12870 Doyle Rd, Flagstaff, AZ 86004
Kelly Broaddus eXp Realty
$820,544
629 Snowberry Cir Unit Lot 11, Flagstaff, AZ 86004
David Anderson Valley Peaks Realty
$495,000
5055 Townsend Winona Rd Unit 3, Flagstaff, AZ 86004
5055 Townsend Winona Rd Unit 3, Flagstaff, AZ 86004$2,020,630 New Construction
6515 Meadows Ln, Flagstaff, AZ 86004
Katie Ransom Keller Williams Realty Phoenix
$189,000
0000 N 1st St Unit 18A & 18B, Flagstaff, AZ 86004
0000 N 1st St Unit 18A & 18B, Flagstaff, AZ 86004$89,500
25 Hunt Rd Unit 25, Winslow, AZ 86047