$480,990
16 Shorthorn Rd, Fletcher, NC 28732
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,764 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $273/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $470,315
Last Listing Agent James Preston DR Horton Inc
$480,990
16 Shorthorn Rd, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $470,315
Last Listing Agent James Preston DR Horton Inc
$355,000
133 Little Pine Dr, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $361,953
Last Listing Agent Alex Barbosa NextHome Partners
$415,000
291 Farm Valley Rd, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $424,934
Last Listing Agent Billy Taylor Howard Hanna Beverly-Hanks Fletcher
$549,900
3 E Wilde Way, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $553,059
Last Listing Agent Margaret Dennison Windsor Built Homes
$370,000
215 Calm Creek Rd, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $368,508
Last Listing Agent Zane Bell-Broch EXP Realty LLC
$435,000
428 Emmas Grove Rd, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $443,576
Last Listing Agent Kirby Raines RE/MAX Land of the Waterfalls
$525,000
60 Jericho Ridge Rd, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $536,434
Last Listing Agent Erica Hodges Howard Hanna Beverly-Hanks Asheville-Biltmore Park
$190,000
23 Jones Cir, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer Maxwell Keller Williams Mtn Partners, LLC
$360,000
29 Westfield Rd, Fletcher, NC 28732
Last Sold Summary
Current Estimated Value $409,094
Last Listing Agent Kristy Henderson RE/MAX Results
$437,000
28 Sand Pebble Ct, Fletcher, NC 28732