$799,000
- Land
- 5 Acres
- $159,800 per Acre
3335# SW 213th Ave, Florida City, FL 33034
3335# SW 213th Ave, Florida City, FL 33034$799,000
3335# SW 213th Ave, Florida City, FL 33034
3335# SW 213th Ave, Florida City, FL 33034$7,500,000
601 NW 3rd Ave, Florida City, FL 33034
601 NW 3rd Ave, Florida City, FL 33034$9,000,000
18075 SW 360th St, Florida City, FL 33034
18075 SW 360th St, Florida City, FL 33034$484,900
756 NW 5th St, Homestead, FL 33034
Mariano Perez Partnerstrust Real Estate
$1,095,000
1430 NW 2nd Ave, Florida City, FL 33034
Sam Mekras MSP Group, LLC
$320,000
941 SW 6th Place, Homestead, FL 33034
Sergio Cotacio/no lngr Florida Homes International
$750,000
673 NW 14th St, Florida City, FL 33034
Amanda Davenport The Listing Office, LLC.
$5,000
786 SW 12th St, Homestead, FL 33034
Jamie Boone Jamie Boone, LLC
$250,000
0 344 Unit A11919495, Homestead, FL 33035
0 344 Unit A11919495, Homestead, FL 33035$3,750,000
0 SW 376th St, Homestead, FL 33035
0 SW 376th St, Homestead, FL 33035$2,500,000
0 W Davis Pkwy, Florida City, FL 33034
0 W Davis Pkwy, Florida City, FL 33034$520,000
816 NW 8th St, Florida City, FL 33034
Yoana Rubio Otero Real Estate Empire Group, Inc.
$145,000
710 SW 7th St, Florida City, FL 33034
710 SW 7th St, Florida City, FL 33034$769,000
528 NW 13th St, Florida City, FL 33034
Guillermo Villares BRS
$169,900
189XX SW 354th St, Florida City, FL 33034
189XX SW 354th St, Florida City, FL 33034$465,000
578 SW 2nd St, Florida City, FL 33034
Ricardo Rodriguez Power One Real Estate Services, Inc.
$349,000