$189,900 Last List Price
335 Gerald Ave, Florissant, MO 63031
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,210 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- $157/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $184,168
Last Listing Agent Michael Lamartina ReeceNichols Real Estate
335 Gerald Ave, Florissant, MO 63031