$221,900
- Land
- 5.62 Acres
- $39,484 per Acre
V.L. Zollinger Rd, Goshen, IN 46528
V.L. Zollinger Rd, Goshen, IN 46528$221,900
V.L. Zollinger Rd, Goshen, IN 46528
V.L. Zollinger Rd, Goshen, IN 46528$365,000
58630 Broadway Blvd, Elkhart, IN 46516
Edelmiro Rodriguez R Home Real Estate, LLC
$399,000
1323 S 8th St, Goshen, IN 46526
David Stump Berkshire Hathaway HomeServices Goshen
$410,000
18962 Fillmore Dr, Goshen, IN 46528
Lisa Arendt Alternative Real Estate Sales
$445,000
18865 Wilson Dr, Goshen, IN 46528
Sonya Glenn Berkshire Hathaway HomeServices Northern Indiana Real Estate
$349,000
1415 S Main St, Goshen, IN 46526
Arpita Shah McKinnies Realty, LLC
$125,000
Tract 11 County Road 26, Goshen, IN 46528
Tract 11 County Road 26, Goshen, IN 46528$125,000
Tract 12 County Road 26, Goshen, IN 46528
Tract 12 County Road 26, Goshen, IN 46528$125,000
Tract 13 County Road 26, Goshen, IN 46528
Tract 13 County Road 26, Goshen, IN 46528$499,900
Lot 4B Alpha Dr, Jefferson Township, IN 46528
Lot 4B Alpha Dr, Jefferson Township, IN 46528$54,350
59186 Lower Dr, Jefferson Township, IN 46528
59186 Lower Dr, Jefferson Township, IN 46528$10,305,000
60867 Indiana 15, Goshen, IN 46528
Brad Hooley Bartel & Company
$185,000
0 Johnston St, Goshen, IN 46528
0 Johnston St, Goshen, IN 46528$135,000
VL N Main St, Goshen, IN 46528
VL N Main St, Goshen, IN 46528Showing Results 41 - 54, Page 2 of 2