$690,000
- Land
- 1.34 Acres
- $514,925 per Acre
1419 N Bragg Blvd, Spring Lake, NC 28390
1419 N Bragg Blvd, Spring Lake, NC 28390$690,000
1419 N Bragg Blvd, Spring Lake, NC 28390
1419 N Bragg Blvd, Spring Lake, NC 28390$100,000
5022 Clyde St, Fayetteville, NC 28303
5022 Clyde St, Fayetteville, NC 28303$151,000
1602 Gardenia Ave, Fayetteville, NC 28311
Christina Douglas DOUGLAS REAL ESTATE
$185,000
4487 Ruby Rd, Fayetteville, NC 28311
Irma Dourson LIGHTHOUSE REAL ESTATE
$149,000
259 Maxie Loop, Spring Lake, NC 28390
Jessica Wheeler RE/MAX REAL ESTATE SERVICE
$75,000
137 New St, Spring Lake, NC 28390
137 New St, Spring Lake, NC 28390$170,000
559 Cimarron Dr, Fayetteville, NC 28303
Brooklyn West THE PROPERTY EMPORIUM
$150,000
5218 Madonna Dr, Fayetteville, NC 28311
Wendy Wiegand EXP REALTY LLC
$149,000
1081 Madonna Dr, Fayetteville, NC 28311
Amy Reynolds ACE REAL ESTATE
$97,000
1908 Tryon Dr Unit 1, Fayetteville, NC 28303
PERRY OLIVE ATLAS REAL ESTATE PARTNERS
$324,999
1153 Tammy St, Fayetteville, NC 28311
Patrick White LPT REALTY LLC
$430,000
213 Andy St, Fayetteville, NC 28303
Rhiannon McKenna LPT REALTY LLC
$233,500
6317 Greyfield Rd, Fayetteville, NC 28303
Steven King KEYS TO CAROLINA
$245,000
146 Bremer St, Fayetteville, NC 28303
Ximena Rosales Choice Residential Real Estate
$151,900
250 Waterdown Dr Unit 12, Fayetteville, NC 28314
Alexandra Scott CENTURY 21 Family Realty
$2,900,000
817 Ridge Rd, Fayetteville, NC 28311
Gil Jacobs ALOTTA PROPERTIES REAL ESTATE
$199,000
105 Micaville Cir, Spring Lake, NC 28390
105 Micaville Cir, Spring Lake, NC 28390$230,000