$322,250
- Land
- 12.89 Acres
- $25,000 per Acre
TBD (Lot 6) NE 115th Lane Rd, Fort Mc Coy, FL 32134
TBD (Lot 6) NE 115th Lane Rd, Fort Mc Coy, FL 32134$322,250
TBD (Lot 6) NE 115th Lane Rd, Fort Mc Coy, FL 32134
TBD (Lot 6) NE 115th Lane Rd, Fort Mc Coy, FL 32134$6,500
TBA NE 144th Terrace, Fort Mc Coy, FL 32134
TBA NE 144th Terrace, Fort Mc Coy, FL 32134$120,000
18625 NE 238th Terrace, Fort Mc Coy, FL 32134
18625 NE 238th Terrace, Fort Mc Coy, FL 32134$6,900
TBD LOT 34 NE 130th Ln, Lake Kerr, FL 32134
TBD LOT 34 NE 130th Ln, Lake Kerr, FL 32134$8,500
00 NE 113 Ave, Fort McCoy, FL 32134
00 NE 113 Ave, Fort McCoy, FL 32134$8,995
00 NE 132nd Ct, Fort Mc Coy, FL 32134
00 NE 132nd Ct, Fort Mc Coy, FL 32134$89,900
14500 NE 188th Place, Fort Mc Coy, FL 32134
John Wayne Rountree ROUNTREE REALTY CORP.
$355,950
11901 NE 150th Avenue Rd, Fort Mc Coy, FL 32134
11901 NE 150th Avenue Rd, Fort Mc Coy, FL 32134$24,995
TBD NE 152nd Ln, Lake Kerr, FL 32134
TBD NE 152nd Ln, Lake Kerr, FL 32134$175,000
23670 NE 154th Place Rd, Fort McCoy, FL 32134
Jamie Deihl Watson Realty Corp (A1A)
$10,000
TBD NE 156th Ln, Fort Mc Coy, FL 32134
TBD NE 156th Ln, Fort Mc Coy, FL 32134$148,000
25338 NE 141st St, Salt Springs, FL 32134
25338 NE 141st St, Salt Springs, FL 32134$329,746 New Construction
11975 NE 227th Place, Fort McCoy, FL 32134
Jennifer Daniell J&T PROPERTY SOLUTIONS GROUP LLC
$7,000
0 NE 65th Ave Unit MFRO6242141, Citra, FL 32113
0 NE 65th Ave Unit MFRO6242141, Citra, FL 32113$249,000
7831 NE 132nd Place, Citra, FL 32113
7831 NE 132nd Place, Citra, FL 32113$11,000