$468,000
- Land
- 73 Acres
- $6,411 per Acre
5411A Martin Ave NE, Fort Payne, AL 35967
5411A Martin Ave NE, Fort Payne, AL 35967$468,000
5411A Martin Ave NE, Fort Payne, AL 35967
5411A Martin Ave NE, Fort Payne, AL 35967$224,000
214 County Road 130, Fort Payne, AL 35967
Sabrena Brasher Ole Heritage Realty, Inc.
$449,000
307 Bear Creek Rd SE, Fort Payne, AL 35967
Angela Harp Alabama Living Real Estate
$50,000
3609 Williams Ave NE, Fort Payne, AL 35967
3609 Williams Ave NE, Fort Payne, AL 35967$749,900
1602 Westwind Dr NW, Fort Payne, AL 35967
Amanda Hooper Re/Max Property Center
$190,000
87 ac Martin Ave NE, Fort Payne, AL 35967
87 ac Martin Ave NE, Fort Payne, AL 35967$10,000
Lot 11 Plains Ave SW, Fort Payne, AL 35967
Lot 11 Plains Ave SW, Fort Payne, AL 35967$229,900
3918 Plains Ave SW, Fort Payne, AL 35967
Kathy Johnson CopperLeaf Properties LLC
Showing Results 121 - 128, Page 4 of 4