$175,000
- Land
- 2.07 Acres
- $84,541 per Acre
0 Birchwood Lot 21 Dr Unit MAR24072441, Edwardsville, IL 62025
0 Birchwood Lot 21 Dr Unit MAR24072441, Edwardsville, IL 62025$175,000
0 Birchwood Lot 21 Dr Unit MAR24072441, Edwardsville, IL 62025$37,990
0 Patriot's Crossing Subdivision Unit 23021104, Bethalto, IL 62010
0 Patriot's Crossing Subdivision Unit 23021104, Bethalto, IL 62010$28,500
0 Kutter Aljets Place Lots Unit 19013797, Bethalto, IL 62010
0 Kutter Aljets Place Lots Unit 19013797, Bethalto, IL 62010$641,000
4842 Indian Hills Dr, Edwardsville, IL 62025
Anna Schuetzenhofer Coldwell Banker Brown Realtors
$293,000
Culpepper Plan at Patriots Crossing, Bethalto, IL 62010
$144,900
5115 State Route 140, Bethalto, IL 62010
Laci Whitley Homes By Janell
$175,000
0 White Pine Lot 13 Dr Unit MAR24072068, Edwardsville, IL 62025
$308,000
Alexandria Plan at Patriots Crossing, Bethalto, IL 62010
$175,000
0 River Birch Lot 33 Dr Unit MAR24073222, Edwardsville, IL 62025
0 River Birch Lot 33 Dr Unit MAR24073222, Edwardsville, IL 62025$175,000
0 Birchwood Lot 8 Dr Unit MAR24071288, Edwardsville, IL 62025
0 Birchwood Lot 8 Dr Unit MAR24071288, Edwardsville, IL 62025$175,000
0 Birchwood Lot 17 Dr Unit MAR24072183, Edwardsville, IL 62025
0 Birchwood Lot 17 Dr Unit MAR24072183, Edwardsville, IL 62025$175,000
0 River Birch Lot 26 Dr Unit MAR24072479, Edwardsville, IL 62025