$179,900
1510 Waldron Cir, Fort Wayne, IN 46807
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,597 Sq Ft
- Built 1942
Last Sold Summary
- $113/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $175,866
Last Listing Agent Eddie Arevalo CENTURY 21 Bradley Realty, Inc
1510 Waldron Cir, Fort Wayne, IN 46807