$375,000
- Land
- 64.7 Acres
- $5,796 per Acre
0 Youngstown Kingsville Rd Unit LotWP001, Vienna, OH 44473
0 Youngstown Kingsville Rd Unit LotWP001, Vienna, OH 44473$375,000
0 Youngstown Kingsville Rd Unit LotWP001, Vienna, OH 44473
0 Youngstown Kingsville Rd Unit LotWP001, Vienna, OH 44473$355,000
3572 Wilson Sharpsville Rd, Cortland, OH 44410
Yvonne Smith Brokers Realty Group
$25,000
0 St Andrews Unit 5202628, Cortland, OH 44410
0 St Andrews Unit 5202628, Cortland, OH 44410$1,200,000
4875 Cadwallader-Sonk Rd, Vienna, OH 44473
Joseph Cera Altobelli Real Estate
$375,000
0 Youngstown Kingsville Rd Unit 5211129, Vienna, OH 44473
0 Youngstown Kingsville Rd Unit 5211129, Vienna, OH 44473$189,900
4474 Wilson Sharpsville Rd, Cortland, OH 44410
Christopher Williams River Valley Realty
$285,000
0 Saint Andrews, Cortland, OH 44410
0 Saint Andrews, Cortland, OH 44410