$136,000 Last List Price
510 N Locust St, Frankfort, KS 66427
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,352 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- $101/SF
- 113 Days On Market
Current Estimated Value $125,227
Last Listing Agent Kathrine Boone LPT Realty
510 N Locust St, Frankfort, KS 66427