$349,900
- Land
- 32 Acres
- $10,934 per Acre
000 Louisiana 15 Unit 32 ac+/- Hwy 15/Down, Downsville, LA 71234
000 Louisiana 15 Unit 32 ac+/- Hwy 15/Down, Downsville, LA 71234$349,900
000 Louisiana 15 Unit 32 ac+/- Hwy 15/Down, Downsville, LA 71234$109,500
120 Carroll Rd, Winnsboro, LA 71295
Shelly Smith-Witherington Vanguard Realty
$149,000
176 Jigger Point Rd, Winnsboro, LA 71295
Laura Blackwell Green Star Realty, LLC
$115,000
913 Maple St, Winnsboro, LA 71295
Shane Wooten Keller Williams Parishwide Partners
$1,250,000
000 Stuckey Ln, Winnsboro, LA 71295
000 Stuckey Ln, Winnsboro, LA 71295$73,000
1101 Grayson St, Winnsboro, LA 71295
Ryan Hawthorne French Realty, LLC
$100,000
2405 West St, Winnsboro, LA 71295
2405 West St, Winnsboro, LA 71295$135,000
0 Cruse Ln, Winnsboro, LA 71295
0 Cruse Ln, Winnsboro, LA 71295$129,500
2209 Pine St, Winnsboro, LA 71295
Wendy Ingram Kelley Realty
$148,000
4037 River Rd, Gilbert, LA 71336
Tiffany Casiday Coldwell Banker Group One Realty
$340,000
0 John Rivers Rd Unit 11562988, Winnsboro, LA 71295
0 John Rivers Rd Unit 11562988, Winnsboro, LA 71295$198,500
722 Louisiana 578, Winnsboro, LA 71295
Ryan Hawthorne French Realty, LLC
$495,000
869 Mccaleb Rd, Winnsboro, LA 71295
Kelsie Johnson Coldwell Banker Group One Realty
$420,000
0 State 562, Fort Necessity, LA 71243
0 State 562, Fort Necessity, LA 71243$95,000
3301 Earle Dr, Winnsboro, LA 71295
Wendy Ingram Kelley Realty
$280,000
000 Catfish Ln, Winnsboro, LA 71295