$150,000
- Land
- 2.49 Acres
- $60,241 per Acre
02 S Second West St Unit 2, Fredonia, AZ 86022
02 S Second West St Unit 2, Fredonia, AZ 86022$150,000
02 S Second West St Unit 2, Fredonia, AZ 86022
02 S Second West St Unit 2, Fredonia, AZ 86022$289,900
38 Brown St Unit 38, Fredonia, AZ 86022
38 Brown St Unit 38, Fredonia, AZ 86022$125,000
32 S Anasazi Dr, Greenehaven, AZ 86040
32 S Anasazi Dr, Greenehaven, AZ 86040$1,180,000
1223 US Highway 89a, Fredonia, AZ 86022
1223 US Highway 89a, Fredonia, AZ 86022$450,000
745 Anasazi, Greenehaven, AZ 86040
745 Anasazi, Greenehaven, AZ 86040$155,000
50 S Anasazi Dr, Greenehaven, AZ 86040
50 S Anasazi Dr, Greenehaven, AZ 86040$85,000
248 Padre Canyon Dr, Greenehaven, AZ 86040
248 Padre Canyon Dr, Greenehaven, AZ 86040$130,000
82 Myrtle Dr, Page, AZ 86040
Heather Rankin Rankin Realty Southwest
$145,000
460 Rainbow (U4 L9), Greenehaven, AZ 86040
460 Rainbow (U4 L9), Greenehaven, AZ 86040$140,000
3 Second W, Fredonia, AZ 86022
3 Second W, Fredonia, AZ 86022$1,499,900
9 US Highway 89a, Fredonia, AZ 86022
9 US Highway 89a, Fredonia, AZ 86022Call for Price
1140 Arizona 389, Fredonia, AZ 86022
$120,000
3 School Bound Rd - Parcel Number: 404-24-198-c, Cane Beds, AZ 86022
3 School Bound Rd - Parcel Number: 404-24-198-c, Cane Beds, AZ 86022$349,900
2585 Vermillion Rd, Cane Beds, AZ 86022
Ronald Thomas
Showing Results 81 - 94, Page 3 of 3