$125,000
1529 W Logan St, Freeport, IL 61032
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,528 Sq Ft
- Built 1939
Last Sold Summary
- $82/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $124,488
Last Listing Agent David Peterson RE/MAX TOWN LAKE & COUNTRY
1529 W Logan St, Freeport, IL 61032