$560,000 Sold Mar 11, 2026
63 Lincoln Place, Freeport, NY 11520
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,604 Sq Ft
- Built 1929
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $349/SF
- 88 Days On Market
Current Estimated Value $581,985
Last Listing Agent Joseph Johns Joseph W Johns
63 Lincoln Place, Freeport, NY 11520