$120,000
- Land
- 3.5 Acres
- $34,286 per Acre
02 Farm To Market 2672, Schulenburg, TX 78956
02 Farm To Market 2672, Schulenburg, TX 78956$120,000
02 Farm To Market 2672, Schulenburg, TX 78956
02 Farm To Market 2672, Schulenburg, TX 78956$195,000
5431 N US Highway 77, Schulenburg, TX 78956
Chip Bubela Bubela Real Estate
$775,000
1931 Bruno Rd, Schulenburg, TX 78956
1931 Bruno Rd, Schulenburg, TX 78956$1,200,000
900 Schulze Rd, Schulenburg, TX 78956
900 Schulze Rd, Schulenburg, TX 78956$324,000
TBD Berger Rd, La Grange, TX 78945
TBD Berger Rd, La Grange, TX 78945$441,980
1011-1 Fm 956, Schulenburg, TX 78956
1011-1 Fm 956, Schulenburg, TX 78956$515,000
0 Schulze Rd, Muldoon, TX 78949
Stephen Janda Bubela Real Estate
$895,000
1571 Schulze Rd, Schulenburg, TX 78956
1571 Schulze Rd, Schulenburg, TX 78956$339,000
TBD Hranicky Rd, Schulenburg, TX 78956
TBD Hranicky Rd, Schulenburg, TX 78956$171,000
5914 Guettermann Ehler Rd, La Grange, TX 78945
5914 Guettermann Ehler Rd, La Grange, TX 78945$395,000
0 Fm 956 Unit 46077754, Schulenburg, TX 78956
0 Fm 956 Unit 46077754, Schulenburg, TX 78956Showing Results 41 - 51, Page 2 of 2