$45,000
- Land
- 2.3 Acres
- $19,565 per Acre
00 Opalka Rd, Fort Johnson, NY 12070
00 Opalka Rd, Fort Johnson, NY 12070$45,000
00 Opalka Rd, Fort Johnson, NY 12070
00 Opalka Rd, Fort Johnson, NY 12070$35,000
43 School St, Mayfield, NY 12117
43 School St, Mayfield, NY 12117$64,900
1775 New York 29a, Caroga Lake, NY 12032
1775 New York 29a, Caroga Lake, NY 12032$35,000
41 School St, Mayfield, NY 12117
41 School St, Mayfield, NY 12117$99,000
L5 Robert Rd, Perth, NY 12010
L5 Robert Rd, Perth, NY 12010$99,000
L13 Robert Rd, Perth, NY 12010
L13 Robert Rd, Perth, NY 12010$49,800
0 Maple Grove Rd Unit 24149548, Northampton, NY 12134
0 Maple Grove Rd Unit 24149548, Northampton, NY 12134$20,000
1542 New York 29a, Gloversville, NY 12078
1542 New York 29a, Gloversville, NY 12078$94,900
292 Stevers Mills Rd, Broadalbin, NY 12025
Derek Greene The Greene Realty Group
$85,000
67 Montgomery St, Gloversville, NY 12078
Harlan Mangulis Krutz Properties, LLC
$74,900
112 Mason St, Johnstown, NY 12095
Donna Yerdon Howard Hanna Capital Inc
$99,900
204 Glebe St, Johnstown, NY 12095
Burhan Helou Helou Int Realty Corp
$79,900
126 Balsam Ave, Caroga Lake, NY 12032
Bradley Yerdon Howard Hanna Capital Inc
$69,999
162 State Highway 67, Fort Plain, NY 13339
Angela Gonyo Wolf River Real Estate, LLC
$89,000
00 Crystal Lake Rd, Stratford, NY 13470
00 Crystal Lake Rd, Stratford, NY 13470$45,000
L10 Landon Dr, Gloversville, NY 12078
L10 Landon Dr, Gloversville, NY 12078$18,000
L7 & L8 Alderwood Park Rd, Caroga Lake, NY 12032
L7 & L8 Alderwood Park Rd, Caroga Lake, NY 12032$39,900