$799,000
- Land
- 2.25 Acres
- $355,111 per Acre
560 NW 39th Rd, Gainesville, FL 32607
560 NW 39th Rd, Gainesville, FL 32607$799,000
560 NW 39th Rd, Gainesville, FL 32607
560 NW 39th Rd, Gainesville, FL 32607$1,250,000
221 SE 7th St, Gainesville, FL 32601
Art Nagan BHGRE THOMAS GROUP
$350,000
1215 NW 12th Ave, Gainesville, FL 32601
Makayla Richardson BOSSHARDT REALTY SERVICES LLC
$530,000
4624 NW 16th Place, Gainesville, FL 32605
Heather Damron FLORIDA HOMES REALTY & MORTGAGE GVILLE
$399,000
3222 SW 27th St, Gainesville, FL 32608
Virgil Agana KELLER WILLIAMS GAINESVILLE REALTY PARTNERS
$289,900
6206 NW 27th Terrace, Gainesville, FL 32653
Doug Addeo COMMUNITY REALTY ASSOCIATES
$499,900
804 SW 80th Way, Gainesville, FL 32607
$433,070
5276 SW 53rd Ln, Gainesville, FL 32608
$260,000
4323 NW 12th Terrace, Gainesville, FL 32609
Joy Baker STALLIONS REALTY LLC
$325,000
1135 SE 12th Ave, Gainesville, FL 32641
Matthew Chapman BOSSHARDT REALTY SERVICES LLC
$299,000
1305 NE 7th Terrace, Gainesville, FL 32601
Bill Rohan GORE-RABELL REAL ESTATE INC
$369,800
2620 NW 11th Ave, Gainesville, FL 32605
Jon Lewandowski LPT REALTY, LLC
$155,000
1222 NW 2nd St, Gainesville, FL 32601
1222 NW 2nd St, Gainesville, FL 32601$177,500
Lot 000 NW 39th St, Gainesville, FL 32606
Lot 000 NW 39th St, Gainesville, FL 32606$299,999
245 SE 15th St, Gainesville, FL 32641
245 SE 15th St, Gainesville, FL 32641$279,500
1337 NE 31st Place, Gainesville, FL 32609
Moe Mossa SAVVY AVENUE, LLC
$6,600,000
1602A SW Williston Rd, Gainesville, FL 32608
1602A SW Williston Rd, Gainesville, FL 32608$140,000