$311,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,472 Sq Ft
116 Tarpon Ave, Galveston, TX 77550
Jackson Almon Lee DeForke Jr.
$311,000
116 Tarpon Ave, Galveston, TX 77550
Jackson Almon Lee DeForke Jr.
$419,000
2828 Avenue O 1 2, Galveston, TX 77550
Rosalie Stevenson Rose Above Realty
$257,000
5220 Avenue K, Galveston, TX 77551
Leslie Boudreaux Vaughn Realty & Co
$357,000
6300 Seawall Blvd Unit 8204, Galveston, TX 77551
Donna Wade FB Taylor Real Estate
$568,000
21225 Gulf Dr, Galveston, TX 77554
Trang Le LPT Realty, LLC
$380,000
101 Pompano Ave, Galveston, TX 77550
Emil Zaporteza Vez Realty, LLC
$559,000
3911 Avenue R 1 2, Galveston, TX 77550
Kimberly Gaido Sand N Sea Properties, LLC
$339,000
4123 Avenue Q, Galveston, TX 77550
Kimberly Gaido Sand N Sea Properties, LLC
$130,000
402 Post Office St Unit 201, Galveston, TX 77550
Will Borel Compass RE Texas, LLC - Houston
$458,000
22819 Vida, Galveston, TX 77554
Amy Larner RE/MAX Leading Edge
$468,990
3910 Palmdale Ct, Galveston, TX 77554
Ted Chowdhury Asset Property Realty
$299,888
4202 Mason Dr, Galveston, TX 77554
Alicia Swartz RE/MAX Leading Edge
$749,000
2102 Post Office St Unit 1, Galveston, TX 77550
Clay Conrad Latitude 29 Group
$498,000 New Construction
22805 Miramar Dr, Galveston, TX 77554
Peiru Liu Adila Realty LLC
$549,000
3902 3rd St, Galveston, TX 77554
Shani Atkinson RE/MAX Leading Edge
$195,000
5324 Avenue L, Galveston, TX 77551
Jasmine Wilcoxson Nan & Company Properties - Corporate Office (Heights)
$269,000
7220 Avenue R, Galveston, TX 77551
Charna Graber Charna Graber Realtor
$799,900
22509 Kennedy Dr, Galveston, TX 77554
Peter Van Borssum Sand N Sea Properties, LLC
$575,000
22329 Vista Del Mar, Galveston, TX 77554
Alicia Swartz RE/MAX Leading Edge
$525,000
4131 Pointe Dr W Unit 201, Galveston, TX 77554
Susan Lutz United Real Estate
$309,000
1317 26th St, Galveston, TX 77550
Laura Salazar Winhill Advisors - Kirby
$140,000
6300 Seawall Blvd Unit 3221, Galveston, TX 77551