$425,000
- Land
- 4.12 Acres
- $103,155 per Acre
265 W Elk Ridge Rd Unit 1, Garden City, UT 84028
265 W Elk Ridge Rd Unit 1, Garden City, UT 84028$425,000
265 W Elk Ridge Rd Unit 1, Garden City, UT 84028
265 W Elk Ridge Rd Unit 1, Garden City, UT 84028$430,000
559 Blue Lake St, Garden City, UT 84028
Sandy Hansen Berkshire Hathaway Home Services Utah Properties (Cache Valley)
$65,000
1470 N Trapper Loop, Garden City, UT 84028
1470 N Trapper Loop, Garden City, UT 84028$669,000
1205 N Broad Hollow Rd, Garden City, UT 84028
Daniel Frandsen RE/MAX Associates
$459,000 New Construction
1085 N Broad Hollow Rd, Garden City, UT 84028
Daniel Frandsen RE/MAX Associates
$864,900
322 W Chukar Cir Unit 13, Garden City, UT 84028
Penilee Stevens Recreation Realty, P.C.
$499,000
27 W 150 S, Garden City, UT 84028
Kimberly Johnson Rogue Real Estate
$117,000
925 Blackberry Dr Unit 16, Garden City, UT 84028
925 Blackberry Dr Unit 16, Garden City, UT 84028$899,000
3042 S Chukar Dr, Garden City, UT 84028
Honeylyn Atkinson Re/Max Excel
$495,000
1476 N Trapper Loop, Garden City, UT 84028
Gary McKee Bear Lake Realty Inc
$90,000
2689 S Wedge Cir Unit 95, Garden City, UT 84028
2689 S Wedge Cir Unit 95, Garden City, UT 84028$1,499,000
874 S Balsamorhiza Rd, Garden City, UT 84028
Gary McKee Bear Lake Realty Inc
$260,000
427 W Sunburst Dr Unit 36, Garden City, UT 84028
427 W Sunburst Dr Unit 36, Garden City, UT 84028$844,000
866 N Yarrow Cir Unit 38/39, Garden City, UT 84028
Antonina Petersen Real Estate of Bear Lake, LLC
$95,000
360 Mashie Cir Unit 63, Garden City, UT 84028