$662,500
818 Bennett Ave, Glenwood Springs, CO 81601
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,506 Sq Ft
- Built 1898
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $440/SF
- 86 Days On Market
Current Estimated Value $669,798
Last Listing Agent Jeff Zimmerman KEY REALTY
818 Bennett Ave, Glenwood Springs, CO 81601