$350,000 Sold May 06, 2026
4108 State Route 9g, Germantown, NY 12526
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,948 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- 22% Below List Price
- $119/SF
- 403 Days On Market
Last Listing Agent Peter Sisca Real Broker NY LLC
4108 State Route 9g, Germantown, NY 12526