$550,000
- Land
- 2.19 Acres
- $251,142 per Acre
LOT 4 Echo Lake Ln, Germantown, TN 38139
LOT 4 Echo Lake Ln, Germantown, TN 38139$550,000
LOT 4 Echo Lake Ln, Germantown, TN 38139
LOT 4 Echo Lake Ln, Germantown, TN 38139$799,500
2060 Arden Landing Cove N, Germantown, TN 38139
Ric Bowman Weichert, REALTORS-BenchMark
$2,845,000
9713 Poplar Ave, Germantown, TN 38139
Karen Taylor Chamberwood Realty Group
$599,000
8225 Beekman Place, Germantown, TN 38139
Kristen Fisher Crye-Leike, Inc., REALTORS
$850,000
0 Highway 72, Memphis, TN 38138
0 Highway 72, Memphis, TN 38138$4,999,000
9504 Dogwood Rd S, Germantown, TN 38139
Meredith Vezina Keller Williams