$513,000
3140 County Road 5, Ghent, MN 56239
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,800 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- $107/SF
- 167 Days On Market
Current Estimated Value $522,463
Last Listing Agent Steve Struchen Real Estate Retrievers LLC
3140 County Road 5, Ghent, MN 56239