$229,500
- Land
- 10.2 Acres
- $22,500 per Acre
2029 County Road 127, Giddings, TX 78942
2029 County Road 127, Giddings, TX 78942$229,500
2029 County Road 127, Giddings, TX 78942
2029 County Road 127, Giddings, TX 78942$599,900
Tbd Us 77 S, Giddings, TX 78942
Tbd Us 77 S, Giddings, TX 78942$599,900
TBD S US Highway 77, Giddings, TX 78942
TBD S US Highway 77, Giddings, TX 78942$125,000
1148 Old Nails Creek Rd, Giddings, TX 78942
Laura Wiggins All City Real Estate Ltd. Co
$205,000
755 E Bellville St, Giddings, TX 78942
Jacqueline Short
All City Real Estate Ltd. Co
(979) 337-8822
$352,000
TBD County Road 207, Giddings, TX 78942
TBD County Road 207, Giddings, TX 78942$959,000
TBD Cr 200, Giddings, TX 78942
Mindy Davis 4D Realty, PLLC
$170,000
TBD County Road 117, Giddings, TX 78942
TBD County Road 117, Giddings, TX 78942$170,000
2760 County Road 117, Giddings, TX 78942
2760 County Road 117, Giddings, TX 78942$190,000
823 N Ellis St, Giddings, TX 78942
Donald Harrell Dash Realty
$800,000
TBD W Hwy 290, Giddings, TX 78942
TBD W Hwy 290, Giddings, TX 78942$575,000
2039 County Road 326, Giddings, TX 78942
2039 County Road 326, Giddings, TX 78942$55,000
TBD TRACT 6 S Titus St, Giddings, TX 78942
TBD TRACT 6 S Titus St, Giddings, TX 78942$55,000
TBD TRACT 5 S Titus St, Giddings, TX 78942
TBD TRACT 5 S Titus St, Giddings, TX 78942$85,000
109 W Crockett St, Giddings, TX 78942
Michael Rangel TX Real Estate Brokers
$220,000
TBD Titus Tracts 4-7 S Titus St, Giddings, TX 78942
TBD Titus Tracts 4-7 S Titus St, Giddings, TX 78942$339,900