$425,000
14102 Huckleberry Ln NW, Gig Harbor, WA 98329
- 2 Beds
- 2 Baths
- 912 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $466/SF
- 93 Days On Market
Current Estimated Value $416,904
Last Listing Agent Mary Jane Lewis John L. Scott R.E. Lake Tapps