$79,900
- Land
- 1.35 Acres
- $59,185 per Acre
1.35 Acres On Isabella Ln, Sheldon, WI 54766
1.35 Acres On Isabella Ln, Sheldon, WI 54766$79,900
1.35 Acres On Isabella Ln, Sheldon, WI 54766
1.35 Acres On Isabella Ln, Sheldon, WI 54766$479,391
0 Konsella Rd, Gilman, WI 54433
0 Konsella Rd, Gilman, WI 54433$1,292,000
0 Konsella Rd, Gilman, WI 54433
0 Konsella Rd, Gilman, WI 54433$2,200,000
Xxxx Konsella Rd, Gilman, WI 54433
Xxxx Konsella Rd, Gilman, WI 54433$165,000
W12521 County Rd D, Sheldon, WI 54766
Ryan Patrick Whitetail Properties Real Estate, LLC
$40,000
0000 Main St, Gilman, WI 54433
0000 Main St, Gilman, WI 54433$15,900
+/-1 Acre County Road B, Gilman, WI 54433
+/-1 Acre County Road B, Gilman, WI 54433$16,000
0000 Hickory St, Gilman, WI 54433
0000 Hickory St, Gilman, WI 54433$245,000
1810 E Main St, Gilman, WI 54433
Brad Mathison Mathison Realty & Services LLC
$264,900
W15282 Other, Gilman, WI 54433
Mary Rufledt ELITE REALTY GROUP, LLC
$29,900
W10937 Red Wine Rd, Medford, WI 54451
W10937 Red Wine Rd, Medford, WI 54451$169,900
230 E Main St, Gilman, WI 54433
Team Dixon Greiner Realty DIXON GREINER REALTY, LLC
$299,000
N5553 Lake Dr, Gilman, WI 54433
Dana Yoder Edina Realty, Inc. - Chippewa Valley
$249,000
W14531 Polley Ln, Gilman, WI 54433
Brad Mathison Mathison Realty & Services LLC
$2,200,000
0 Konsella Rd, Gilman, WI 54433
0 Konsella Rd, Gilman, WI 54433$325,000
W16130 Franks Ave, Gilman, WI 54433
Aaron Brunette AABRU Real Estate
$152,500
N8817 Smith Dr, Sheldon, WI 54766
N8817 Smith Dr, Sheldon, WI 54766$195,000