$135,291
- Land
- 12.53 Acres
- $10,797 per Acre
6744 Cat Rd, Gilmer, TX 75644
6744 Cat Rd, Gilmer, TX 75644$135,291
6744 Cat Rd, Gilmer, TX 75644
6744 Cat Rd, Gilmer, TX 75644$50,000
4365 Bobwhite Rd, Gilmer, TX 75645
4365 Bobwhite Rd, Gilmer, TX 75645$36,900
TBD Groundhog Rd, Gilmer, TX 75644
TBD Groundhog Rd, Gilmer, TX 75644$199,000
7811 US Highway 271 S, Gilmer, TX 75645
Wendy West Coldwell Banker Lenhart-Gilmer
$135,291
TBD Cat Rd, Gilmer, TX 75644
TBD Cat Rd, Gilmer, TX 75644$49,000
LOT 13 Hemlock Rd, Gilmer, TX 75644
LOT 13 Hemlock Rd, Gilmer, TX 75644$99,900
TBD State Highway 155 Unit tbd South Montgomery, Gilmer, TX 75644
TBD State Highway 155 Unit tbd South Montgomery, Gilmer, TX 75644$665,000
233 Coconut Rd, Gilmer, TX 75645
CINDY LOMELI Texas Real Estate Executives
$85,000
Lot 39 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644
Lot 39 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644$85,000
Lot 43 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644
Lot 43 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644$85,000
Lot 33, Block 3 Katie Ln, Gilmer, TX 75644
Lot 33, Block 3 Katie Ln, Gilmer, TX 75644$85,000
Lot 42 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644
Lot 42 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644$85,000
Lot 44 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644
Lot 44 Katie Ln Unit Katie Lane, Gilmer, TX 75644$216,200
1715 Gardenia Rd, Gilmer, TX 75645
CATHERINE WILSON Texas Real Estate Executives
$154,900
Unlisted Address
Greg Graham Graham & Co Realty Group
$675,000
45 State Highway 155, Gilmer, TX 75644
45 State Highway 155, Gilmer, TX 75644$349,000