$752,000
52 Harwood Rd, Louisville, KY 40222
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,032 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- $248/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $735,381
Last Listing Agent Jill Tabor Keller Williams Collective
52 Harwood Rd, Louisville, KY 40222